(+98) 21 88 77 35 18     –     (+98) 21 88 77 29 85
+98 912 840 72 02

واردات از کشور چین

خرید آسان و مطمئن از چین

واردات از چین
(Import from china)

شرکت بازرگانی لاراپیدو در ایران دارای پرسنل مجرب می‌باشد و در کشور چین نیز خدمات منبع یابی کالا، مذاکره، عقد قرارداد، بازرسی کالا، دریافت کالا، واردات کالا از مبدأ چین و انجام حمل و نقل دریایی و هوایی به مقصد امارات و ایران و ترخیص را برای تولید کنندگان ، بازرگانان و تجار را در سریع ترین زمان با حداقل هزینه ممکن می‌سازد.

با شما تماس می‌گیریم
Contact Form

واردکننده مستقیم از کشور چین

  • تأمین کننده کالا

  • خرید کالا از چین

  • حمل و نقل هوایی و دریایی

  • ترخیص از گمرک

واردات کالا از چین

واردات کالا از کشور چین یک فرآیند چند مرحله ای است که نیاز به مراقبت و کار قابل توجهی از سوی تامین کننده دارد. نداشتن تجربه لازم می‌تواند منجر به خسارات مالی هنگفتی شود. بنابراین قبل از شروع واردات، باید تمام مراحل آن را برای تهیه درست کالا بدانید.

هنگام واردات کالا از چین به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای مشاوره و استعلام، با لاراپیدو تماس بگیرید.

واردات از چین با سرمایه کم

حداقل سرمایه برای واردات از چین به خیلی چیزها بستگی دارد. مقدار و اندازه کالا، نوع کالا، نحوه حمل و نقل و موارد دیگری که می تواند بر هزینه و سرمایه واردات کالا از چین و هر کشور دیگری تأثیر بگذارد.

اما اگر می خواهید با سرمایه کمی وارد این عرصه شوید باید اطلاعات زیادی در این زمینه داشته باشید. برای شروع باید به واردات کالاهای سودآور و خرید این کالاها از چین اقدام کنید. برای واردات از چین علاوه بر نوع متریال باید روندی مناسب را طی کنید تا با سرمایه کمی این کار را انجام دهید. میزان سرمایه مورد نیاز برای شروع واردات از چین بسته به نوع محصولی که قصد واردات آن را دارید متفاوت خواهد بود.

ترخیص کالا از چین (clearance)

واردات کالا از کشور چین می تواند استراتژی و روش مناسبی برای راه اندازی کسب و کار در ایران باشد. این یک فرصت عالی برای شما به عنوان یک خریدار و فروشنده است. با این حال، به خصوص برای مبتدیان آسان نیست. فرآیند واردات از چین می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد. و از طرفی از سود کلانی که فروشندگان از فروش محصولات به دست می آورند پرداخت خواهد شد.

با این حال، قبل از تصمیم به واردات محصولات از چین، باید زمان حمل و نقل طولانی، افزایش یا تغییر هزینه های تحویل، هزینه های اداری و تاخیرهای غیرمنتظره را نیز در نظر بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید.

02188773518

09128407202