(+98) 21 88 77 35 18     –     (+98) 21 88 77 29 85
+98 912 840 72 02

واردات مستقیم از دبی

خرید آسان و مطمئن از امارات

واردات از دبی
(Import from Dubai)

شرکت بازرگانی لاراپیدو با کارکنانی مجرب در ایران و ایالات متحده عربی در زمینه ترخیص، مذاکره، عقد قرارداد، بازرسی محصول، دریافت محصول، تحویل از دبی و حمل و نقل دریایی و هوایی به ایران فعالیت می کند و به شرکت ها، تجار و بازرگانان در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه کمک می‌کند.

با شما تماس می‌گیریم
Contact Form

واردکننده از دبی و شارجه

  • تأمین کالا

  • خرید کالا

  • حمل و نقل هوایی و دریایی از امارات

  • ترخیص مطمئن از گمرک

واردات کالا از دبی

اگر قصد فروش و واردات کالا را دارید، می توانید با تجارت و واردات انواع کالا از دبی، تجارت سودآور خود را انجام دهید. البته لازم به ذکر است که با وجود شرکت ها و نمایندگی های مختلف در دبی و محصولات مختلف، در انتخاب نوع محصول و انجام معاملات دقت لازم را داشته باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

برای مشاوره و استعلام، با لاراپیدو تماس بگیرید.

واردات از دبی با سرمایه کم

از مواردی که سرمایه وارداتی دبی را کاهش می دهد، نحوه حمل کالا از دبی به ایران است. در بین روش های مختلف حمل و نقل بین المللی، بسته به موقعیت جغرافیایی کشور مبدا، محبوب ترین حالت‌ها هوایی و دریایی است. حمل و نقل هوایی روش گران تری است اما برای اقلام سبک مانند تلفن همراه ایده‌آل است. از سوی دیگر، روش حمل و نقل دریایی ممکن است برای بازرگانان ارزان‌تر باشد. این در حالی است که زمان تحویل کالا از طریق دریا بیشتر از حمل و نقل هوایی است. پس می توانید روش ارسال از طریق دریا را انتخاب کنید. در این صورت هزینه لازم برای واردات از دبی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهید.

واردات از دبی با لنج

واردات کالا از دبی با لنج (ته لنجی) یکی از پرطرفدارترین و پرطرفدارترین راه های ترخیص کالا از نظر تجار و بازرگانان می باشد چرا که نیازی به پرداخت عوارض گمرکی نیست. معمولا واردات از دبی به صورت ته لنجی بین ۸ تا ۲۰ روز به طول می‌انجامد.

همین حالا تماس بگیرید.

02188773518

09128407202