(+98) 21 88 77 35 18     –     (+98) 21 88 77 29 85
+98 912 840 72 02

واردات از کشور ترکیه

خرید آسان و مطمئن از ترکیه

واردات از ترکیه
(Import from turkey)

شرکت بازرگانی لاراپیدو دارای تجربه کار در ایران و ترکیه برای تحویل، مذاکره، آماده سازی، بازرسی بار، دریافت کالا، واردات کالا از ترکیه از طریق حمل و نقل زمینی و هوایی به ایران و ترخیص کالا از گمرک می باشد. این امر در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه برای تولیدکنندگان، خرده فروشان و توزیع کنندگان امکان پذیر خواهد بود.

با شما تماس می‌گیریم
Contact Form

واردکننده مستقیم از کشور ترکیه

  • تأمین کننده کالا از ترکیه

  • خرید کالا از منابع مطمئن

  • حمل و نقل هوایی و دریایی

  • ترخیص از گمرک

واردات کالا از ترکیه

ترکیه از نظر واردات سالانه کالا از جمله کشورهایی است که ارزش تجاری بالایی دارد. ترکیه یکی از قدیمی‌ترین همسایگان دارای روابط تجاری با ایران است و در زمینه‌های مختلف تجاری با یکدیگر تجارت می کنند. با توجه به روابط خوب دو کشور، بسیاری از تجار بر واردات از ترکیه تمرکز می کنند و فعالیت اقتصادی بسیار خوبی وجود دارد. قبل از هر اقلام باید اقلامی که وارداتی از آن کشور محسوب می شوند بررسی و اقلامی که بیشترین تقاضا را در بازار مربوطه دارند شناسایی شود.
برای مشاوره و استعلام، با لاراپیدو تماس بگیرید.

واردات از ترکیه با سرمایه کم

اگر می خواهید با سرمایه کمی وارد این عرصه شوید باید اطلاعات زیادی در این زمینه داشته باشید. برای شروع باید کالاهای مفید وارد کنید و این کالاها را از ترکیه خریداری کنید. اگر قصد واردات از ترکیه را دارید، صرف نظر از نوع کالا ، باید روند مناسبی را طی کنید تا با سرمایه کمتری این کار را انجام دهید. میزان سرمایه مورد نیاز برای شروع واردات از ترکیه بسته به نوع محصولی که می خواهید وارد کنید متفاوت است.
برای راهنمایی بیشتر می‌توانید با لاراپیدو مشورت کنید.

واردات چمدانی از ترکیه

توضیح: به واردات کالای مسافری یا واردات توشه از طریق زمینی و هوایی، واردات چمدانی گفته می شود. این نوع کسب و کار در هیچ کجای قانون تعریف نشده است. در واقع این یک اصطلاح عامیانه است که به ترخیص کالا بدون نیاز به شرکت در تشریفات گمرکی اشاره دارد. در این صورت کالای درخواستی با بار شخصی حمل می شود.

همین حالا تماس بگیرید.

02188773518

09128407202